Yönetimin Mesajı

Kentyol Kent Hizmetleri A.Ş. kuruluşundan itibaren; şeffaf, hesap verilebilir ve kalitesinden ödün vermeyen verimli hizmetleriyle, faaliyet alanlarımızda bilinirliğimizi artırmak, hizmet kalitemizi daha da geliştirmek ve çevre ile uyumlu, örnek bir sürdürülebilirlik yaratmayı amaçlamaktadır.

İnovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Genişleyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamızla, tecrübe ve bizim ile birlikte ailemizde yer alan her bireyden faydalanmaya özen gösterirken, kurumsal hafızamızın yetenekli genç çalışanlarımıza aktarılmasını gerekli görüyoruz.

Tek amacımız dünü unutmadan o yola bir iz daha bırakmaktır.

Çalışanlarımız ile yenilikleri, yaratıcı dinamizmleri ve tecrübelerimizi birleştirip emin adımlarla çağımızın gerektirdiği dijital dönüşümü operasyonlarımızın paralelinde hızla hayata geçirmeyi amaçlıyor ve bu anlamda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Güvenilir ve yaptığımız işlerde emin olmanın vazgeçilmez bir düstur olduğu, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza hatırlatacağız. 

 

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.